Компанія «Ніко Фінанс» — професійний учасник ринку цінних паперів, шо надає послуги з управління активами інвестиційних фондів (пайових і корпоративних) та послуги з організації фінансування інвестиційних проектів.

Компанія пропонує співпрацю українським та іноземним компаніям, що бажають скористатися перевагами інститутів спільного інвестування при фінансуванні будівництва об’єктів комерційної та жилої нерухомості, інвестуванні в перспективні інноваційні проекти, розміщенні та ефективному управлінні активами у формі фондових інструментів.

У своїй роботі компанія з управління активами «НІКО ФІНАНС» орієнтована на створення й підтримання бездоганної репутації, надання висококваліфікованих послуг у сфері спільного інвестування.

Компанію внесено до Державного реєстру інститутів спільного інвестування. Свідоцтво Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку від 03.05.2007 року. Компанія ліцензована Державною комісією з цінних паперів і фондового ринку на право здійснювати діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування.